oferta21

 

prcownie

Podejmiemy się wykonania części konstrukcyjnej projektu obiektów mieszkaniowych/ hotelowych/ biurowych i przemysłowych począwszy od koncepcji, projekt budowlany, projekt wykonawczy oraz zmiany na budowie. Dotychczas zdobtye doświadczenie pozwala nam realizować duże i skomplikowane architektoniczne projekty. Gwarantujemy dobrą koordynację poszczególnych branż projektowych, wysoką jakość dokumentacji oraz terminowość.

pracownie1

Na bazie zdobytych doświadczeń jesteśmy gotowi do wykonania każdego rodzaju konstrukcji dla budownictwa przemysłowego: hutniczego, energetycznego, górnicznego, rolniczego. Podejmiemy się jako podwykonawca wykonania dowolnej części lub całości prac projektowych w zakresie konstrukcji stalowych lub żelbetowych wraz z koordynacją projektu z poszczególnymi branżami.

Jesteśmy gotowi wykonać:

  • projekty konstrukcji żelbetowych - obliczenia statyczne, rysunki szalunkowe oraz rysunki zbrojeniowe
  • projekt konstrukcji stalowych - obliczenia statyczne, PB i PW konstrukcji oraz dokumentację warsztatową

pracownie2

Podjemiemy się wykonania projektó wykonawczych konstrukcji na podstawie projektów budowlanych. W przypadku przewymiarowania konstrukcji wykonujemy jej optymalizacje gwartantując zminimalizowanie kosztów budowy. Działająć efektywnie i dynamicznie jesteśmy gotowi podjąć się projektów typu "zaprojektuj i buduj" , gdzie projekty wykonawczy realizowany jest równolegle z budową.

 

 

 

Serdecznie zachęcamy do współpracy.